Bosch TR1100 21 B

18.990,00 ден

Проточен Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Проточен бојлер
Работен притисок : 0.8 бари
Регулатор на моќноста : 14 kW/21 kW
Kaпацитет на топла вода во минута: 11,6л/6,3 л/мин. (380С/600С)
Бакарни цевки
осигурач 32 А,-трофазно
Гаранција24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.