-10%

Bosch TR8500 21/24 DESOB

25.990,00 ден

Проточен Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4057749719706 Категории: ,

Опис

TR8500 21/24 DESOB е Премиум електронски проточен бојлер, од 21/24kW
Енергетска класа А
Работен притисок: 0.25 бари
Регулатор на моќноста : 21 kW/24 kW
Kaпацитет на топла вода во минута: 13.2л/7.2 л/мин. (380С/600С)
Прецизен избор на температура од 30°C до 60°C на LCD екран
Гаранција: 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.