Stiebel PER 18/21/24

29.090,00 ден

Проточен Бојлер

Не е на залиха

SKU: 4017212339909 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW
Моторен вентил за постојано константна температура
Избор на температурата од 30 до 60°C
Голем LC-Display
Вклучен далечински тастер за управување

 

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.