Stiebel PEY 18/21/24

19.290 ден

Проточен Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4017212339930 Категории: ,

Опис

Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW
Моторен вентил за постојано константна температура
Избот на 7 различни температури
Тежина 3,6 kg

 

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.