-12%

Stiebel PEY 18/21/24

21.190,00 ден

Проточен Бојлер

Не е на залиха

SKU: 4017212339930 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Номинален напон, V 380 – 415
Моќност, kW променлива – 18/21/24
Номинална струја, A 29 – 35
Осигурувач, A 35
Струјни фази 3
Регулација на температура 30 – 60°C (7 поставки)
Димензии (Ш х В х Д), мм 226 x 485 x 93
Тежина, КГ 3,6
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.