Stiebel EIL 7 PLUS

10.990,00 ден

Проточен Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Jачина од 6.5 kW
Хидраулично управуван
Работа на двофазна струја
Опсег на постигнување на температура на топлата вода од 30-50°C
Проток на вода 3.1 l / min

 

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.