-12%

Stiebel PEO 18/21/24

28.490,00 ден

Проточен Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4017212339916 Категории: ,

Опис

Подесувачка јачина во еден ист уред од 18, 21 или 24 KW
Прецизен избор на температура од 30 °C до 60 °C ,со изборно скалило од / -1°C
Номинален притисок на вода : MPa/bar 1 / 10
Проток на вода : 9,2 / 10,7/ 12,3 l/min
Гаранција: 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.