-25%

Vox WHM502

5.990,00 ден

Бојлер

Нема залиха

SKU: 8606019604240 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2000 W
Капацитет: 50 л
Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
Механичка контрола, греач од не’рѓосувачки челик
Напон: 220 – 240 V
Термостат од 25 до 75 °C
Потрошувачка на електрична енергија годишно: 1415 kWh
Време на загревање од 10 до 65 °C: 95 мин.
Емајлиран внатрешен котел, Економичен режим, Отпорност на корозија, Отпорност на притисок на вода,
Ефикасна топлинска изолација, Ограничен термостат, Безбедносен вентил
Ниво на бучава: 15 dB
Димензии (Ш x В): 426×614 mm
Гаранција:  60 месеци

Дополнителни информации

Моќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.