-8%

Stiebel EIL 7 PLUS

10.990,00 ден

нискомонтажен проточен бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Номинален напон, V 380 – 480
Моќност, kW 5.9 – 7.0
Номинална струја, A 15.5 – 16.9
Осигурувач, A 20
Струјни фази 2
IP заштита IP 25
Димензии (Ш х В х Д), мм 190 x 143 x 82
Тежина, КГ 1.40
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.