-13%

Stiebel PEG 21

19.590,00 ден

проточен бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Номинален напон, V 380 – 400
Моќност, kW 19 – 21
Номинална струја, A 29.5 – 31
Осигурувач, A 32
Струјни фази 3
Регулација на температура 42 – 55 °C
Димензии (Ш х В х Д), мм 226 x 485 x 93
Тежина, КГ 3,6
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.