VOX WHD802

9.990,00 ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604288 Категорија:

Опис

Енергетска класа C
Капацитет 80 l
Моќност, W 2000
Начин на инсталација вертикално на ѕид
Заштитна анода магнезиум
Начин на контрола механичка
IP заштита IP24
Дисплеј LCD
Потрошувачка на електрична енергија годишно, kWh 1423
Димензии (Ш х В), мм 426 x 614
Тежина, КГ 17
Боја бела
Гаранција 60 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.