-13%

LG TONE Free FP5W

3.900,00 ден

Bluetooth слушалки

Нема залиха

SKU: 8806091383556 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Bluetooth слушалки
Meridian аудио
Multi Paring поддржанo до 5 единици
Траење на батерија (Футрола за полнење/Слушалките)18/6 часа
Систем 3 MIC за микрофон
IPX4 водоотпорност
Активно отсранува надворешни звуци

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.