-13%

LG Wireless Earbuds HBS-FN4 White

3.900,00 ден

Bluetooth слушалки

Нема залиха

SKU: 8806091149558 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Bluetooth слушалки
Meridian аудио
Траење на батерија (Футрола за полнење/Слушалките)18/6 часа
Систем 3 MIC за микрофон
Водоотпорни
Активно отсранува надворешни звуци

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.