-15%

LG CL65 Hi Fi XBOOM

17.900,00 ден

Hi-Fi систем

Нема залиха

SKU: 8806098495252 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 950W
Функции: MP3/WMA CD, CD-R/CD-RW, USB, FM Tuner, Bluetooth
Жанрови на звук: Pop, Rock, Bass Blast, Bypass, Classic, Jazz и др.
Поддржани аудио формати: MP3, WAV
Караокер функција
Приклучоци: USBx2, Aux IN x2
Додатоци: далечинско, FM антена
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.