-13%

LG SL4Y Soundbar

13.900,00 ден

Soundbar

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2 x 50W, Wireless Subwoofer – 200W
Димензии – 89 x 5,7 x 8,5 cm, Subwoofer – 17,1 x 39 x 26,1 cm
Препорачан за телевизори над 40″
Поврзување – оптички влез, Bluetooth 4.0, USB
LCD дисплеј
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Android апликација за контрола преку smart телефон
Dolby Digital технологија
Аудио формати – MP3, WMA
Додатоци – Далечинско, држач за монтажа на ѕид, додатни ногари за subwoofer

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.