-14%

LG PL5 Portable Speaker

5.900,00 ден

Преносен звучник

Нема залиха

SKU: 8806098740239 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 20W
Број на канали: 2 ch
MERIDIAN технологија
Екран: LED индикатор (BT, Power on, Battery, EQ, Multi Mode, Dual Mode)
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Impendance 4
Долго траење на батеријата: 18h
Полнење на батеријата: 4h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Осветлување во повеќе бои
Smart функции: Multipoint, Wireless party mode (Multi), Wireless party mode (Dual), гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, индикатор за батерија, Bluetooth
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 201 x 79 x 79 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.