-36%

Samsung HW-Q950T Soundbar

59.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806090577604 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 546 W
Број на канали: 9.1.4 Ch
Број на звучници: 20
Безжичен сабвуфер и безжични задни звучници
Централен звучник, Up-firing звучник, Side-firing звучник
Аудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, Alexa
3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
SmartThings App компатибилност
Приклучоци: HDMI x3, Wi-Fi, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 1219 x 69 x 137 mm
Димензии на сабвуфер: 210 x 403 x 403 mm
Димензии на заден звучник: 119 x 210 x 142 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.