LG CM2760 Mini Hi-Fi

11.900,00 ден

Mini Hi-Fi систем

По нарачка

SKU: 8806087478952 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 160W
Поврзување: CD, MP3 CD, USB, FM Tuner, CD-R/RW, WMA CD, Portable влез, Bluetooth, FM
Sound режим: Standard, Classic, Jazz, Bass Blast, Pop, Rock, Cluster1 EQ
Поддржани аудио формати: MP3, FLAC
Димензии на главниот дел (ШxВxД): 170 x 230 x 276 mm
Димензии на звучници (ШxВxД): 127 x 295 x 240 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.