-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 700 ден месечно.

LG SJ3 Soundbar

11.900 ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806084061324 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2 x 50W, Subwoofer: 200W
Поврзување: 3.5mm аудио влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USB
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Dolby Digital технологија
Аудио формати: MP3, WMA
LED индикатор
Димензии (Ш x В x Д): 950 x 71 x 47 mm, Subwoofer: 171 x 320 x 252 mm
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.