-24%

LG CM1560 Micro Hi-Fi

6.000,00 ден

Микро Hi-Fi систем

Нема залиха

SKU: 8806087627091 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Димензии: главна единица – 150 x 181 x 210 mm, звучници – 132 x 181 x 140 mm
Функции: CD, MP3 CD, USB, FM Tuner, CD-R/RW, WMA CD, Portable влез, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез
Жанрови на звук: Standard, Jazz, Rock, Classic, Football, Bass, Pop
Поддржани аудио формати: MP3, WAV
Додатоци: далечинско, FM антена
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.