-27%

Samsung HW-Q60T Soundbar

21.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806090340536 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 360 W
Број на звучници: 9

Тип на сабвуфер: Безжичен
Аудио карактеристики: Auto AV Sync, Q-Symphony, Dolby Digital 5.1, DTS дигитален Surround, акустична Beam технологија
3D Surround звук, адаптивен Sound режим, Game Pro режим
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
Приклучоци: HDMI x2, Anynet+ (HDMI-CEC), USB, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 980 x 58 x 105 mm
Димензии на сабвуфер: 206 x 353 x 302 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.