-20%

LG SL9Y Soundbar

39.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Јачина – 500W
Димензии – 122 x 5,7 x 14,5 cm, Subwoofer – 22,1 x 39 x 31,2 cm
Препорачан за телевизори над 55″
Поврзување – оптички влез, HDMI In, HDMI Out, Bluetooth 4.0, WiFi, USB
LCD дисплеј
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Android/iOS апликација за контрола преку smart телефон
Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus технологии
Аудио формати – FLAC, MP3, WAV, AAC, OGG

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.