-28%

Samsung HW-N300 Soundbar

7.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 4 x 10W
Димензии – 64,1 x 6,5 x 10,7 cm
Поврзување – 3.5 mm влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USB
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Samsung Audio Remote App (Bluetooth)
Dolby Digital технологија
Потрошувачка на енергија – 15W
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.