-11%

Samsung HW-Q70T Soundbar

24.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806090356896 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 330 W
Број на звучници: 8
Тип на сабвуфербезжичен
Аудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, акустична Beam технологија
3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим, Alexa
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
SmartThings App компатибилност
Приклучоци: HDMI x2, Wi-Fi, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 980 x 60 x 114 mm
Димензии на сабвуфер: 206 x 353 x 302 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.