-22%

LG SL7YF Soundbar

27.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806098405633 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 420W
Димензии: 1060 x 57 x 85 mm, Subwoofer: 171 x 393 x 248,5 cm
Препорачан за телевизори над 49″
Поврзување: оптички влез, HDMI In, HDMI Out, Bluetooth 4.0, WiFi, USB
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Android/iOS апликација за контрола преку smart телефон
Dolby Digital, DTS Virtual X, DTS Digital Surround
Аудио формати: FLAC, MP3, WAV, AAC, OGG
LCD дисплеј
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.