-19%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 400 ден месечно.

LG CM2460 Micro Hi-Fi

6.900 ден

Микро Hi-Fi систем

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087479461 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2 x 50W
Функции: CD, MP3 CD, USB, FM Tuner, CD-R/RW, WMA CD, Portable влез, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез
Жанрови на звук: Pop, Rock, Bass Blast, Bypass, Classic, Jazz
Поддржани аудио формати: MP3, WAV
Додатоци: далечинско, FM антена
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.