Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1050 ден месечно.

LG LHB625 Home Cinema 5.1

17.900 ден

3D BluRay домашно кино

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098449767 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 1000W, 5.1 Ch
Функции и приклучоци: CD, DVD, BluRay, USB, FM Tuner, Bluetooth, HDMI, Ethernet, 3.5 mm аудио влез
Можност за репродукција од надворешен диск
DLNA Smart Share функција
Android апликација за контрола преку smart телефон
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.