-35%

LG SK1 Soundbar

4.900,00 ден

Soundbar

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2 x 20W
Димензии – 65 x 7,9 x 9,4 cm
Поврзување – 3.5mm аудио влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USB (само за сервис)
LED индикатор во 3 бои
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Dolby Digital технологија
Потрошувачка на енергија – 13W
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.