-22%

LG XBOOM OK75 Entertainment System

28.900,00 ден

Hi-Fi систем со караоке и DJ функции

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност на предни звучници – 2 х 295W
Моќност на Subwoofer – 410W
Вкупна моќност – 1000W
Димензии – 32,8 x 92,5 x 36,1 cm
Функции – CD, USBx2, FM Tuner, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез, влез за микрофон
Android Bluetooth апликација
Караоке функција
EQ – Standard, Pop, Classic, Rock, Jazz, Bass, Blast, Football
DJ функции – Auto DJ, DJ Pro, Sample Creator, DJ Scratch, Juke Box, DJ Effekt, DJ Loop, Multi Jukebox
Додатоци – Далечинско, FM антена

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.