Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 670 ден месечно.

LG SPK8 Speaker

11.500 ден

Speaker

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098238958 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2 x 70 W
Број на канали: 2.0 ch
Проширување на опсегот на звукот
Безжична конекција и безжичен аудио приемник
Можност за монтирање на ѕид
Димензии на централната единица: 60 x 220 x 175 mm
Димензии на десниот и левиот звучник: 100 x 140 x 100 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.