LG CK43 Mini Hi-Fi

10.500,00 ден

Mini Hi-Fi систем

Нема залиха

SKU: 8806098171545 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 300W
Функции: CD player, USB, Bluetooth, FM, Jukebox, AUX in, CD-R/CD-RW, Auto DJ
Жанрови на звук: Pop, Standard, Classic, Rock, Jazz, Bass Blast/Bass Blast +, Football
Поддржани аудио формати: MP3/WMA
Додатоци: далечинско
Димензии на главниот дел (ШxВxД): 300 x 163 x 241 mm
Димензии на звучници (ШxВxД): 201 x 306 x 216 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.