-14%

LG CJ45 Mini Hi-Fi

18.900,00 ден

Mini Hi-Fi систем

Нема залиха

SKU: 8806084857217 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: subwoofer: 240W, предни звучници: 240W x2
Функции: CD, AUX1, USB2, Bluetooth, Tuner, USB1, portable влез
Поддржани аудио формати: MP3, WMA
Предности: Wireless Party Link, Auto DJ, Karaoke Star, LG Bluetooth App, Multi Jukebox, FM
Додатоци: далечинско
Димензии на главниот дел (ШxВxД): 350 x 162 x 251 mm
Димензии на Subwoofer (ШxВxД): 266 x 314 x 233 mm
Димензии на звучници (ШxВxД): 266 x 314 x 233 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.