-13%

LG ON2D Hi-Fi

13.900,00 ден

Hi-Fi систем

Нема залиха

SKU: 8806098730681 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 100W
Поврзување: AUX IN 2 (RCA), USB1, Bluetooth
Sound режим: CD/DVD, AUX IN 2 (RCA), DOLBY AUDIO, Bass Blast, User EQ
Формати на декодирање: DVD (PAL), DVD + RW, MP3/WMA CD, CDG, JPEG, MPEG, DVD (NTSC), DVD-R, DVD + R/+ R
Audio CD, CD-R/CD-RW, Xvid
Димензии (ШxВxД): 300 x 390 x 324 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.