LG SN4 Soundbar

12.900,00 ден

Soundbar

По нарачка

SKU: 8806098692637 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2 x 50W, Subwoofer: 220W
Број на звучници: 3
Број на канали: 2.1 ch
Поврзување: оптички влез, Bluetooth, USB, HDMI x2
Sound режим: AI Sound Pro, User EQ, Bass Blast, Virtual DTS: X
Аудио формати: LPCM, Dolby Digital, DTS Digital Surround, FLAC (USB), WAV (USB), WMA (USB)
OGG (USB), MP3 (USB), AAC (USB)
Димензии (Ш x В x Д): 890 x 57 x 85 mm, Subwoofer: 171 x 390 x 261 mm
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.