-13%

LG Home Theater System LHB655NW

26.900,00 ден

Нема залиха

SKU: 8806087104752 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на уред Home Theater System
Аудио канали (излез) 5.1
Заилувач, W 1000W
Поврзување Ethernet

DLNA – Mobile to TV Streaming

Bluetooth

HDMI 1.4

Формати на репродукција Диск: 3D Blu-ray, DVD, CD

Аудио: MP3, FLAC, AAC, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS

Видео: MPEG2, MPEG4 AVC (H.264), MKV, AVCHD, MP4, MOV

Дополнителни функции Aramid Fiber Speaker

Multi-room Connectivity

3D Blu-ray Disc™ Playback

Private Sound Mode 2.0

Димензии (ШxВxД) Главна единица: 360 x 60.5 x 299

Предни сателити: 290 x 1100 x 290

Задни сателити: 290 x 1100 x 290

Центар: 220 x 98.5 x 97.2

Сабвуфер: 172 x 391 x 261

Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.