-19%

Samsung HW-Q600B/EN Soundbar

21.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806094191769 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на уред Soundbar звучници
Аудио канали (излез) 3.1.2 (9 звучници)
Заилувач, W 1000W
Поврзување Bluetooth

HDMI 1.4

Формати на репродукција Аудио: MP3, FLAC, AAC, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS
Дополнителни функции Acoustic Beam
ATMOS музика
ATMOS
Dolby MAT
Dolby Digital Plus
Dolby True HD
Surround Sound Expansion
Game Pro
Adaptive
Standard
Bluetooth Multi Connection
Димензии (ШxВxД) Главна единица: 1030.0 x 57.0 x 105.0
Сабвуфер: 184.0 x 343.0 x 295.0
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.