LG SN7CY Soundbar

27.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806098694020 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 160W
Број на звучници: 9
Број на канали: 3.0.2ch
MERIDIAN – технологија со исклучителен звук
Поврзување: оптички влез, HDR10, USB, HDMI x2, Dolby Vision, Bluetooth
Sound режим: AI Sound Pro, movie ефект, Bass Blast, Dolby Atmos, User EQ, Dynamic Range Control
Аудио формати: LPCM, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, FLAC (USB), WAV (USB), WMA (USB), DTS:X, AAC/AAC+
OGG (USB), MP3 (USB)
Димензии (Ш x В x Д): 890 x 65 x 119 mm
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.