-3%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1870 ден месечно.

LG SN8Y Soundbar

31.900 ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098736683 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 440W
Број на звучници: 9
Број на канали: 3.1.2ch
MERIDIAN – технологија со исклучителен звук
Поврзување: Wi-Fi, Bluetooth, HDR10, USB, оптички влез, HDMI eARC, Dolby Vision
Sound режим: AI Sound Pro, movie ефект, DTS:X, Bass Blast/Bass Blast+, Dolby Atmos, User EQ – RCU / App
Аудио формати: LPCM, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, FLAC, WAV, DTS:X, AAC/AAC+, OGG, MP3, AAC
Google Assistent поддршка (опционално), Google multi zone, Chromecast
Димензии (Ш x В x Д): 1060 x 57 x 119 mm, Subwoofer: 221 x 390 x 312.8 mm
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.