Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2920 ден месечно.

LG GX Soundbar

49.900 ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098737062 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 420W
Број на звучници: 9
Број на канали: 3.1 ch
Поврзување: Bluetooth, HDR10, USB, оптички влез, HDMI x2, Dolby Vision
Sound режим: AI Sound Pro, movie ефект, DTS:X, Bass Blast/Bass Blast+, Dolby Atmos
Аудио формати: LPCM, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS:X, FLAC (USB), WAV (USB), WMA (USB), AAC/AAC+
OGG (USB), MP3 (USB), AAC (USB)
Димензии (Ш x В x Д): 1440 x 150 x 32.5 mm, Subwoofer: 180 x 394 x 290 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.