LG SNH5 Soundbar

21.900,00 ден

Soundbar

Нема залиха

SKU: 8806098692491 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност на предни звучници: 100W x 2
Моќност на Surround: 100W x 2
Моќност на Subwoofer: 200W
Број на звучници: 5
Број на канали: 4.1ch
Поврзување: Bluetooth, HDMI x2, USB, оптички влез
Sound режим: AI Sound Pro, User EQ -RCU / App, Bass Blast, Bass Blast +, DTS Virtual:X
Аудио формати: LPCM, DTS Digital Surround, FLAC (USB), WAV (USB), WMA (USB), OGG (USB), MP3 (USB)
Dolby Digital технологија, LG TV Sound Sync
Димензии (Ш x В x Д): 990 x 97 x 125 mm, Subwoofer: 191 x 386 x 318 mm
Додатоци: далечинско, оптички кабел
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.