-10%

Gorenje RKI4182E1

26.990,00 ден

вграден фрижидер

Нема залиха

SKU: 3838782168154 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа A++
Волумен на ладилникот, л 189
Волумен на комората за длабоко замрзнување, л 71
Функција за брзо замрзнување да
Бучава, dB 38
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 215
Внатрешност на ладилникот 5 полици
држач за шишиња
Внатрешност на комората за длабоко замрзнување 3 фиоки
2 стаклени полици
Димензии (Ш х В х Д), мм 540 х 1772 х 545
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 1775 х 560
Тежина, КГ 55
Боја бела
Додатоци сад за јајца
Дополнителни функции CrispZone: HumidityControl – фиока за зеленчук со регулација на влажноста
EcoMode
FrostLess
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.