-15%

Vox GSH 6641

16.490,00 ден

Вградна машина за садови

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 54 dB
Боја на панелот: сива (Inox)
Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 570 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.