-15%

Vox IKK 3400

20.490,00 ден

Вграден фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019600099 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 181 л, замрзнувач – 75 л
4 полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратата
Турбо ладење, контрола за влага
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 269 kWh
Бучава: 38 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1770 x 545 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.