Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 350 ден месечно.

Vox PIO 650 2MIX

5.990 ден

Вграден аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649534 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 483 m3/h
Број на мотори: 2
Номинална моќ на системот за осветлување: 6 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 128 kWh
Бучава: 68 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 174 x 425 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.