-8%

Vox EBB 2121 IX XL

14.490,00 ден

Вградна рерна

Нема залиха

SKU: 8606107731483 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Моќност: 2,6 kW, Волумен: 65 л
Дигитален тајмер, механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.