-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 850 ден месечно.

Vox EBB 2121 IX XL

14.490 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731483 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Моќност: 2,6 kW, Волумен: 65 л
Дигитален тајмер, механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.