Vox EBC 411 DB

13.490,00 ден

Вградна плотна – стаклокерамика

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731506 Категории: ,

Опис

Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 6
2 x Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
Стаклокерамика двојна, 180 mm, 700/1700 W
Стаклокерамика овална, 145 mm, 1000/1800 W
Вкупна моќност: 6.5 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 560 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 590 x 41 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.