-12%

Vox GSI 6644 E

19.990,00 ден

Вградна машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт
Пред перење, опција за половично перење, брзо перење 30 мин, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C
Индикатор за плакнење, индикатор за недостаток од сол, заштита од протекување
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,937 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 550 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.