-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1020 ден месечно.

Vox EBB 7500

17.490 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603045 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Вентилатор со греачи – 2000 W
Моќност: 3,1 kW, Волумен: 78 л
Механички тајмер и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, турбо oпција, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox), стаклен контролен панел
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.