Vox EBB 6505

16.990,00 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603038 Категории: ,

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Вентилатор со греачи – 2000 W
Моќност: 3,1 kW, Волумен: 69 л
Дигитален тајмер, механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, турбо oпција, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox), стаклен контролен панел
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.