Vox PIO 650 GL

3.690,00 ден

Вграден аспиратор

По нарачка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 6 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 62 kWh
Алуминиумски филтер
Бучава: 59 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 174 x 425 mm
Боја: сива
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.