-6%

Vox EBC 400 DB

11.990,00 ден

Вградна плотна – стаклокерамика

Нема залиха

SKU: 8606107345574 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 4
2 x Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
2 x Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Вкупна моќност: 6.5 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 560 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 590 x 41 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.